Ürünler  
  Busbar kanal dağıtım sistemi
  SM6
  Masterpact
  Compact
  Multi 9
  Prisma Plus
  Transparent Ready
  

 

Compact NS 100 - 3200A
 
 
  

 


Compact sistemi, her devre kesici veya anahtar ile kullanılabilen sayısız bileşen sebebiyle çok sayıda konfigürasyon için uygundur. Açma cihazları, yardımcı donanım ve tesisat aksesuarları, benzer boyuta sahip her cihaza yerleştirilebilirler.

Çok geniş bir uygulama sahası
AC, DC 1000 V, 400Hz dağıtım koruması, motor koruması, besleme sürekliliği, enerji bulunabilirliği... verilebilecek örnekler çok geniş kapsamlıdır.
Kullanılan tüm cihazlar test edilip onaylanmıştır. Tesissatta yardımcı donanım ve aksesuarlar, uyumsuzluk tehlikesi olmadan kullanılabilirler.
Compact, uluslararası standartlarla ve yerel sertifikalarla uyumlu, yüksek performansı garantili olan bir tesisattır.

Minimum cihaz sayısı
Tüm donanım, standart boyutlarda minimum cihaz sayısı ile sağlanmaktadır. Prefabrike ve test edilmiş bağlantı sistemleri, Interpac ve Fupact gibi bir aralıktan diğerine kadar uyumluluk sağlarlar.
Compact sistemi, tesisat tasarımını sadeleştirir ve korur.

Yüksek esneklik
Donanımın modüler tasarımı, yükseltilebilirliğini artırdığı için tesisatların ömrünü de uzatır. Yeni koruma ve izleme özellikleri kolaylıkla eklenebilir, her aralıkta standartlara uyumlu ergonomik ayarlamalar yapılabilir ve açma cihazları kendi aralarında değiştirilebilir, vs.

Arttırılmış üretkenlik
Sade tasarım, standart bağlantılar, otomatik seçicilik ve kademeli bağlantı hesapları, tesisatların internet üzerinden uzaktan izlenmesi, size zaman kazandırma arzumuzdan kaynaklanan sayısız özellikten