Ürünler  
  ETA
  Harting
  Turck
  Escha
  Banner
 

 

HARTING Electric GmbH & Co. KG 1945 yılında Almanya'nın Espelkamp şehrinde HARTING ailesi tarafından kurulmuştur. 150'si eğitimli mühendis olmak üzere 2400 personel çalışmaktadır. HARTING konnektör üretimi konusunda market lideri olup Avrupa, Asya ve Amerika da 30'u aşkın şubesi vasıtasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.
HARTING EN ISO 9001 standardına sahip olup üretim ve yönetimde uygulamaktadır.

 

Otomotiv sektörünün önde gelen dev kuruluşları çeşitli HARTING konnektörlerini üretim bantlarında kullanılmaktadır. Otomotiv sektöründe çok kısa süre bile üretim durmasının büyük maliyetleri olmaktadır.
HARTING konnektörleri tercih eden otomotiv firmaları hem bakım maliyetlerini düşürmekte hem de üretimin durması sonuçlarıyla karşı karşıya kalmamaktadırlar.

 

 

 


 


Gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün çok daha gelişmiş robotlar üretilmektedir. HARTING geniş ürün yelpazesiyle önde gelen robot üreticilerinin tercihi olmuştur.

 

 


 

 

Gelişen teknolojiyle birlikte Makine sektörünün de ihtiyaçlaı her geçen gün değişmektedir. Özellikle her geçen gün gelişen plastik sanayi çok çeşitli makinelere ihtiyaç duymaktadır.
Sanayi tipi konnektörlerde en geniş ürün yelpazesine sahip olan HARTING firması , makine üreticilerinin tercihi olmuştur.

 

 

 


 

HARTING firmasının tren sektörünün ihtiyaçlarına özel olarak üretmiş olduğu bir çok ürün bulunmaktadır.

 

 

 


 

Dünyada hızla gelişen alternatif enerji kaynaklarının en önemlilerinden birisi de Rüzgar enerjisidir.
Ülkemizde pek uygulayıcısı olmamakla birlikte önümüzdeki yıllarda bu sektörde de gelişmeler olacağını ümit ediyoruz.
HARTING konnektörler Rüzgar enerjisi uygulamalarında bir çok üretici firma tarafından kullanılmaktadır.