BALLUFF  Işık Bariyerleri

Endüktif Sensörler
Kapasitif Sensörler
Optoelektronik Sensörler
Lineer Transdüserler
Elektromekanik Sensörler
Manyetik Alan Sensörleri
Enkoderlar
Sıcaklık Kontrolörleri
Optik Mesafe Ölçüm Sistemleri
Ultrasonik Sensörler
Işık Bariyerleri
Kameralı Algılama Sistemleri
Optik Veri İletim Sistemleri
Endüstriyel Barkod Okuma Sistemleri
Kart Tipi ve Endüstriyel Röleler

LEUZE LUMİFLEX

Endüstriyel Tesislerin Yarınları için GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
Modern üretim tesislerinin telem gereksinimi esnek üretimdir.Güvenlik teknolojileri, işletmelerin tamamlayıcı unsurlarıdır.Ürünlerimiz, güvenlik sensörleri ve bunlara ait kontrol devreleri olarak, personel koruması için kullanılır ve uluslar arası güvenlik standartlarına uygundur.
Üretim proseslerinde hataların azaltılması, çeşitli makine işlerlik ve üretim yöntemlerinin ekonomik olmasını sağlayacaktır. Bizim gururumuz, ürünlerimizin optoelektronik güvenlik teknolojileri alanında dünya lideri olmasıdır.

LEUZE LUMİFLEX

Güvenlik Teknolojilerinde Küresel Partneriniz
Uluslar arası güvenlik ve kalite standartlarının gözlenmesi, test edilmesi ve onaylanması konusunda yetkili TÜV, BIA gibi kuruluşlar tarafından ürünlerimizin uluslar arası kalitede olduğu garanti altına alınmıştır.

Uluslar arası standartlar grubunun aktif katılımcıları tarafından ürünlerimizin en gelişmiş güvenlik teknolojilerine sahip olduğu saptanmıştır. Gelişim sürecimiz ve güvenlik yönetimindeki deneyimimiz IEC 61508-1 sertifikasıyla onaylanmıştır.

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

Online Güvenlik Danışmanlığı Sihirbazımız (interaktif CD + web ) ; insan-makine güvenliği ve komple güvenlik sistemleri uygulama çözümlerinde, Avrupa direktiflerine ve önemli standartlara uygun seçimler yapmanızı olanaklı kılmaktadır. İnteraktif Hesaplama Sihirbazımız ile; kuracağınız güvenlik sisteminin montaj konumları, yerleştirme mesafelerinin hesaplanması, koruma yüksekliklerinin seçimi ve güvenlik röle ve test devrelerinin kumanda şemalarıyla ilgili verilere kolayca ulaşabilirsiniz.